Výstupy v médiách

Finreport

Anketa: Budúcnosť praje digitalizácii finančných služieb. Bez agentov to však nepôjde

Aktuálna situácia spustila lavínu digitalizácie aj vo finančných službách. Klienti komunikujú viac na diaľku, zmluvy sa uzatvárajú online. Osobný kontakt je však stále dôležitou súčasťou poistenia, a bez neho si budúcnosť nevedia predstaviť ani slovenské finančné domy.

Forbes

Ľudia pre nás nie sú zdrojom, ale hodnotou

„Firma rastie vtedy, ak rastú jej ľudia,“ hovorí spolumajiteľ spoločnosti PROSIGHT Slovensko Peter Mačák.

Startitup

Profesia finančných sprostredkovateľov sa mení. Na Slovensku sa im vracia dôvera a rešpekt

Skutočný finančný sprostredkovateľ je profesionál, ktorý sa rozhodol brať oblasť finančného sprostredkovania rovnako vážne, ako k svojej práci pristupujú kvalitní právnici, auditori či účtovníci.

Forbes

Stoja za úspešným podcastom Na rovinu o podnikaní

Internetový podcast Na rovinu o podnikaní sa len za dva mesiace dostal medzi najpočúvanejšie podcasty vo svojej kategórii.

Hospodárske noviny

Firmy rastú vďaka kvalitným ľuďom. Dôkazom sú ich reálne príbehy

Úspešnosť firmy sa meria kvalitou tých, ktorí v nej pracujú. Na rast potrebujú priestor a podmienky. O tom, že je dôležité usmerniť svoj potenciál, svedčia aj príbehy ľudí z Prosight Slovensko.

TV Markíza

Poisťovne splátky neodpustia

Poisťovne splátky neodpustia. Po vzore bánk komerčné poisťovne nepôjdu. Odklad splátok za poistky odmietajú a radia prehodnotiť uzavreté zmluvy. Ak totiž poistku nezaplatíte, zmluva vám zanikne.

Forbes

Ako si zabezpečiť peniaze v neistej dobe

Celý svet sa momentálne pasuje s pandémiou COVID-19. Týka sa to všetkých bez rozdielu, či už ste podnikateľ, zamestnávateľ alebo zamestnanec.